Serrion Tilting Rectangular Table 1600x800x730mm Beech/Silver KF800245
Category Meeting Tables
KF800245
Starting from
/
35%
Compare
Product Code: KF800245
Category Meeting Tables
Manufacturer VOW
  • Serrion Tilting Rectangular Table
  • Our tilting tables are perfect for multifunctional rooms where space is at a premium
  • Ideal for nesting and collaborative working
  • These tables offer a space-saving and adaptable solution for agile working areas
  • Dimensions (WxDxH): 1600 x 800mm x 730mm
Specifications
Lead Time
777
UNSPSC Code
Weight
18kg
Catalog Page Number
968
Brand
Serrion
Categories
Tables
Category
Meeting Tables
Colour
Beech
Country Of Origin
China
Depth (mm)
800
Height (mm)
713
Manufacturer
VOW
Returns Allowed
No
Shape
Rectangular Table
Size
1600mm
Type
Meeting Tables
Width (mm)
1600
Specifications
Lead Time
777
UNSPSC Code
Weight
18kg
Catalog Page Number
968
Brand
Serrion
Categories
Tables
Category
Colour
Beech
Country Of Origin
China
Depth (mm)
800
Height (mm)
713
Manufacturer
VOW
Returns Allowed
No
Shape
Rectangular Table
Size
1600mm